Telefon +32 733 61 61

EL-SIGMA EXPO 2020 I AKADEMIA PROFESJONALNEJ SPRZEDAŻY

27.09.2020 EL-SIGMA EXPO 2020 I AKADEMIA PROFESJONALNEJ SPRZEDAŻY

Tegoroczne spotkanie w ramach EL-SIGMA EXPO 2020, było wyjątkowe ze względu na fakt, iż jest to pierwsze spotkanie Grupy El-Sigma w okresie pandemii. Mimo wielu wątpliwości i obaw związanych z zagrożeniem COVID-19 udało nam się zorganizować przede wszystkim bezpieczne spotkanie w bardzo sympatycznej atmosferze.

Nasi Członkowie w ramach Akademii Profesjonalnej Sprzedaży w dniu 22 września 2020 mieli okazję pogłębić wiedzę praktyczną na temat fotowoltaiki podczas warsztatów „Fotowoltaika dla praktyków” prowadzonych przez  dr inż. Piotra Błaszczyka z Politechniki Łódzkiej, a także na warsztatach przeprowadzonych przez naszych partnerów biznesowych: ETI POLAM, TK-REM, BITNER oraz ELKO-BIS.

Dziękujemy za przekazanie bezcennej i praktycznej wiedzy wszystkim prelegentom, a także słuchaczom za aktywne zaangażowanie się w szkolenie.

Pomimo obecnej sytuacji epidemiologicznej frekwencja podczas Targów EL-SIGMA EXPO 2020 w dniu 23 września 2020 dopisała. Członkowie Grupy wraz z Dostawcami mieli przyjemność spotkać się osobiście, porozmawiać i zapoznać się z aktualną ofertą prezentowaną podczas Targów, co niewątpliwie przyniesie korzyści dla obu stron.

Aby tradycji stało się zadość, po pracowitym dniu nie mogło zabraknąć wspólnej integracji. Rozpoczęła się ona PRL-owskim szkoleniem BHP, z którego wiedza na pewno” nie pójdzie w las”. Uwieńczeniem spotkania był III Mecz Piłki Nożnej EL-SIGMA – DOSTAWCY oraz konkurs rzutów karnych, gdzie kolejny rok z rzędu puchar trafił do Dostawców.

Gratulujemy hartu ducha i kondycji, za rok się zrewanżujemy. 

Całe spotkanie już po raz drugi odbyło się w stylowych wnętrzach Hotelu Ossa Congress & SPA w miejscowości Ossa k. Rawy Mazowieckiej.

Wszystkim uczestnikom raz jeszcze dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii oraz śledzenia nas na profilu na Facebook.

 

 

MAPA HURTOWNI