Telefon +32 733 61 61

Nowa siedziba Biura Zarządu Grupy EL-SIGMA

05.09.2014 Nowa siedziba Biura Zarządu Grupy EL-SIGMA

Z przyjemnością informujemy Państwa, że od 1 września 2014 roku biuro Zarządu Grupy EL-SIGMA mieści się w Katowicach (40-081), przy ulicy Dąbrówki 16. Serdecznie zapraszamy wszystkich partnerów biznesowych Grupy EL-SIGMA do nowej siedziby. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w samym sercu Górnego Śląska.

 Zmiana lokalizacji naszego biura jest jednym z elementów strategii i rozwoju naszej Grupy. To kolejny element, po odświeżeniu logotypu i uruchomieniu nowej strony internetowej, który jest konsekwencją zmian jakie zachodzą w naszej organizacji. Doświadczenie i znajomość branży elektroinstalacyjnej pozwala nam tworzyć nieszablonowe rozwiązania, opierać każdy z etapów działania na profesjonalizmie. To zapewnia skuteczną realizację celów biznesowych naszych partnerów i tym samym pozwala poszerzać naszą Grupę o kolejnych Członków. W konsekwencji dynamicznego rozwoju Grupy, powiększa się również Zespół Biura Zarządu.

Wybierając nowe miejsce pod siedzibę Zarządu Grupy EL-SIGMA mieliśmy na uwadze usprawnienie komunikacji i współpracy z naszymi partnerami biznesowym. Biuro będzie znajdowało się w nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym w dynamicznie rozwijającej się części Katowic. Zapraszamy do nowej siedziby.

MAPA HURTOWNI