Telefon +32 733 61 61

SPOTKANIE ROBOCZE GRUPY W WIŚLE ORAZ TARGI ENERGETAB 2018

14.09.2018 SPOTKANIE ROBOCZE GRUPY W WIŚLE ORAZ TARGI ENERGETAB 2018

 W dniu 10 września, tradycyjnie w Wiśle w Hotelu Stok odbyło się spotkanie robocze Grupy EL-SIGMA.  Spotkanie było bardzo owocne i bogate w nowe doświadczenia.  Pierwsza część poświęcona była analizie wyników handlowych za pierwsze półrocze 2018 r. Omawialiśmy zrealizowane i planowane projekty, akcje promocyjne oraz marketingowe oraz procesy informatyzacji.

W drugiej części w ramach kontynuacji szkoleń z cyklu Akademii Profesjonalnego Zarządzania Członkowie naszej Grupy mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu „Himalaje Biznesu”, które uhonorował swoją obecnością gość specjalny, znany himalaista, zdobywca korony Himalajów i Karakorum Krzysztof Wielicki.

[zdjęcie ze spotkania]

Spotkanie grupy poprzedzało Międzynarodowe Targi ENERGETAB 2018 w Bielsku Białej. Grupa EL-SIGMA na swoim stoisku miała okazję zaprezentować się przed obecnymi oraz  potencjalnymi nowymi partnerami Handlowymi.  

Targi były okazją do rozmów między Dostawcami grupowymi a Właścicielami hurtowni  na temat nowości  asortymentowych oraz  wymiany uwag w zakresie współpracy  handlowej. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszej stoisko.

 

  

  

 

 

 

 

MAPA HURTOWNI